Вітаємо з перемогою танцівницю Кийвсаар Альону із клубу бального танцю "Престиж" у відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців "Kharkiv dance festival"

Вітаємо студентів кафедри з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020/2021 н.р.!!!

Вітаємо завідуючого кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Канюка Г.І. та його колег — доцентів Гулея О.Б. та Фурсову Т.М. з організацією участі здобувачів освіти у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та перемогою у Конкурсі.

З Днем вишиванки

  День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Шановні викладачі, аспіранти, здобувачі та абітурієнти! Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням. Світла й добра, благоденства та процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, Вам, рідним і близьким. Христос Воскрес!

26 квітня - День пам’яті Чорнобильської трагедії

Карантин продовжено до 30 червня

 

Відповідно постанови Кабміну України режим надзвичайної ситуації, а також адаптивний карантин продовжено до 30 червня (включно).

Постановою встановлено, що на період дії карантину забороняється:

— перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих респіраторів або масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

— перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

— самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

 

МОН рекомендує алгоритм дій для закладів вищої  освіти у разі виявлення у здобувачів, викладачів або працівників ознак гострого респіраторного захворювання. 

 

Бережіть себе!

Запрошуємо на відкриту зустріч з членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

 

15 квітня 2021 року о 16-15 – 16-45 відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» за початковим рівнем (коротким циклом) вищої освіти, ступеню «молодший бакалавр».

Запрошуються всі бажаючі!

Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/78261120892?pwd=KzF4NjJvK2VwSlovZGpGYVE1REwxQT09

Ідентифікатор конференції: 782 6112 0892

Пароль: 2021

Мета зустрічі – спілкування з усіма особами зацікавленими в процесі акредитації освітньої програми.

 

Під час зустрічі ви матимете можливість висловити свої думки, отримати відповіді та поставити питання щодо освітньої програми, що акредитується.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

 

Щорічно 11 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. І ми не можемо залашатись осторонь, у цей день ми схиляємося перед світлою пам’яттю мільйонів жертв нацизму, безневинно страчених у концентраційних таборах, вшановуємо тих, хто, витримавши неймовірні страждання, зумів вижити.

В цей день щиро бажаємо всім, хто пройшов крізь пекло концтаборів, міцного здоров’я на довгі роки, щасття та благополуччя! Низько вклоняємось мужнім людям, які силою духу й вірою у торжество справедливості перемогли саму смерть.

 

В УІПА відбувся онлайн-захід, присвячений відзначенню Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

 

В Українській інженерно-педагогічній академії 9 квітня відбувся онлайн-захід, присвячений відзначенню Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

На цьому заході студенти 1 курсу ознайомилися з інформацією та подивились відео щодо діяльності концентраційних таборів, подивились хроніки перебування в’язнів у цих таборах, а також дізнались про дивовижну долю колишнього в’язня, професора кафедри машинобудування, транспорту і зварювання УІПА, голови Харківської обласної ради борців антифашистського опору, почесного громадянина міста Харкова Малицького Ігоря Федоровича, який пройшов крізь пекло 4-ьох концтаборів – Терезін, Маутгаузен, Лінц 3 та Аушвіц-Біркенау.

 

Спеціальна пропозиція для студентів УІПА на проходження практик та стажувань в Німеччині

 

 

Шановні студенти УІПА денної та заочної форм навчання, запрошуємо вас взяти участь у програмі практик та стажувань у Німеччині під час канікул.

УІПА спільно зі своїм партнером, компанією SELFINVEST, допоможе всім бажаючим організувати практику чи стажування у Німеччині.

Німеччина – це чудова країна для подорожей, вивчення мови і звичайно ж роботи, завдяки найвищім зарплатам в Європі. Мінімальна зарплата, яку ви можете отримати в Німеччині – 9,50 євро, тобто в місяць – від 1672 євро. Відповідно, за сезон ваш дохід може сягати 5 016 євро.

Компанія SELFINVEST протягом 5-ти років займається легальним працевлаштуванням студентів у Німеччину. За цей час, зайняла передові позиції на ринку та відправила на роботу до Німеччини більше 4 000 студентів. SELFINVEST виконує свою роботу відповідно до ліцензії Міністерства соціальної політики України. Співпрацює, виключно, із перевіреними роботодавцями, пропонує вакансії у різних сферах:

— виробництво;

— логістика;

— туризм;

— харчові технології та інших.

Місця практики та стажувань у Німеччині надаються студентам як зі знанням, так і без знання іноземних мов.

Для студентів – це можливість заробляти під час літніх канікул і проходити практику на сучасних виробництвах, заробляючи при цьому від 1200 до 1500 євро/місяць чистого прибутку.

Компанія підбирає вакансію, складає резюме, оформляє всі необхідні документи, прописує маршрутну карту та супроводжує студента з моменту укладення договору до повернення в Україну.

Для того, щоб отримати детальну інформацію та консультацію по програмі звертайтеся до навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та академічної мобільності УІПА:

101 кабінет головного корпусу;

otdelzr@uipa.edu.ua;

+38 (057) 733-79-93;

 

Або на пряму до SELFINVEST:

Instagram: @selfinvestgermany

Сайт: selfinvest.com.ua

Телефони:

+ 38 095 193 12 62

+ 38 067 672 08 65

 

Дорогі жінки!!! Вітаю вас зі святом Весни, Чарівності, Краси і Жіночності! Нехай кожен день буде наповнений посмішками, захопленням, любов’ю, турботою і радістю. Щастя Вам!

Запрошуємо на відкриту зустріч з членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

 

Запрошуються всі бажаючі!

10 березня 2021 року о 12-00 – 12-50 відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи з акредитації освітньої програми Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Запрошуються всі бажаючі!

Підключитись до конференції Zoom https://us02web.zoom.us/j/89310409047?pwd=TEF0eDVZYXZtemg2STg3TktTWHMvdz09

або Ідентифікатор зустрічі: 893 1040 9047

Пароль: 2021

Мета зустрічі – спілкування з усіма особами зацікавленими в процесі акредитації освітньої програми.

Під час зустрічі ви матимете можливість висловити свої думки, отримати відповіді та поставити питання щодо освітньої програми, що акредитується.

Декан та студентки факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів прийняли участь у онлайн-ХАКАТОНІ для студенток на тему: “Як зацікавити дівчат енергетикою”  (24 -26 лютого 2021, онлайн)

 

Мета Хакатону: підвищити рівень знань дівчат про гендерну рівність та навчити їх дизайн-мисленню, щоб розробити командні проекти на тему заохочення дівчаток до енергетичних спеціальностей.

У перший день (24 лютого 2021 року) Наталія Атоненко виступила з вітальним словом в поєднанні з міні-панельною дискусією.

Дівчата факультету (Злата Оберемок, Альона Київсар, Ангелина Казмірчук) гідно представили себе при  формуванні команд для марафону.

У Хакатоні брали участь здобувачі різних рівнів освіти, починаючи від молодшого спеціаліста і закінчуючи магістром.

22 лютого 2021 відбулося виїзне профорієнтаційний захід для випускників Таранівської ЗОШ, Першотравневої ЗОШ, Соколівської ЗОШ, Зміївського ліцею №1, Зміївської ЗОШ №2, Зидьківської ЗОШ, Чемужівської ЗОШ отримали детальну інформацію про нашу академію і правилах прийому до ВНЗ в 2021 році

21 лютого — Міжнародний День рідної мови

Викладачка кафедри взяла участь у виставки фотографій жінок-науковиць

 
Перегляди: 63

 

З метою відзначення Міжнародного дня жінок і дівчат в науці відбулась презентація виставки фотографій жінок-науковиць – представниць закладів вищої освіти та наукових установ регіону «Lady Science». На даному заході було представлено 130 фото молодих і видатних жінок-науковиць із 34-х провідних закладів вищої освіти, академічних і галузевих наукових установ.

На даній виставці були представлені фотороботи кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри теплоенергетики та енергозберігаючих технологій факультету енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів Української інженерно-педагогічної академії Вікторії Миколаївни Князєвої та кандидата психологічних наук.

Фотороботи демонструють специфіку наукової галузі, в якій працює викладач Української інженерно-педагогічної академії.

З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!!!

Дорогі наші енергетики! Вітаємо вас з професійним святом! Ваше завдання - давати світу тепло і затишок, дарувати людям світло, забезпечувати комфорт, що в кінцевому підсумку означає «давати життя»! Бажаємо вам міцного здоров'я на довгі щасливі роки, напружених, але дуже успішних трудових буднів, веселого різноманітності в свята і повноцінного відпочинку! Нехай ніколи не вичерпається енергія ваших душ і сердець, високо цінується вашу працю! У ваших родинах нехай цвітуть любов і повагу, завжди буде благополуччя і мирне небо над вашими дахами!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Час 14 грудня 2020 20:10

Підключиться до конференції Zoom
https://zoom.us/j/92596219853?pwd=QjBDZTcvd1hiK1lGK1ZqekdSOFJXUT09 
 
Идентифікатор конференції: 925 9621 9853

Розподіл випускників 2020 року!

8 грудня 2020 року на факультеті Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів відбувся попередній розподіл випускників 2020 року.
На зустріч були запрошені перший проректор Сергій Петров та завідучач практики (відповідальний за працевлаштування) Олександр Саликін, завідувачі випускаючих кафедр Генадій Канюк та Артем Чернюк, а також відповідальні з розподілу випускників на кафедрах Тетяна Фурсова та Дмитро Руденко.
У цьому році на факультеті закінчують навчання близько 100 студентів денної форми навчання за такими освітніми програмами:
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Теплоенергетика
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Електроенергетика
Нафтогазова справа
Студентам побажали успіхів на захистах магістерських робіт та вдалої праці на своїх перших робочих місцях.

Захист магістерських робіт!

5 грудня 2020 року на нашому факультеті на кафедрі Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій стартував захист магістерських робіт!

Цього сонячного та морозного дня захищалися магістри, які навчаються за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Вітаємо їх із вдалим захистом та бажаємо подальших успіхів!!!

Вітаємо викладачів УІПА, які стали переможницями районного етапу конкурсу «Молода людина року»

 

Українська інженерно-педагогічна академія вітає викладачок УІПА, які здобули перемогу у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року» (за номінаціями).

Так, Черняк Олена Миколаївна, кафедра охорони праці, стандартизації та сертифікації, стала переможницею у номінації «Молодий науковець». Князєва Вікторія Миколаївна, кафедра теплоенергетики та енергозберігаючих технологій, посіла 3-е місце у номінації «Наукова діяльність».

Вітаємо та бажаємо подальших здобутків!

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Підключиться до конференції Zoom
 
Идентифікатор конференції: 851 2425 0130

З ДНЕМ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ!

В ім’я миру та розвитку —
з ДНЕМ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ!

З твоїм днем, ВЧЕНИЙ! Досліджуй.

Бережи себе та будь здоровий! 🙌

Дистанційне навчання

І знову ми перейшли на дистанційне навчання 👩‍🏫💻
З огляду на складну епідеміологічну ситуацію це найоптимальніше рішення 👌

В УІПА створено всі умови для онлайн-навчання (до речі, ще задовго до карантину ❗):
▫️ пари проходять на платформі Google Meet, посилання на пари надають викладачі;

▪️ усі завдання та методичні рекомендації розміщені на сайті дистанційної освіти ДО УІПА;
▫️ виконанні завдання з усіх предметів студенти також завантажують через свої кабінети на сайті ДО. На ньому ж студенти можуть відстежувати свої оцінки й успішність;
▪️ викладач завжди на зв’язку зі студентами у телефонному режимі. Усе, що потрібно вам, студенти, це лише гаджет з виходом до Internet.

Навчайтеся вдома та бережіть себе! 🙌

Онлайн навчання з 15 жовтня 2020 року

📢 ❗ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ❗📢

Згідно із рекомендаціями Міністерства освіти і науки України з 15 жовтня до 15 листопада (включно) всі заняття переходять у онлайн-режим.

Про будь-які зміни ми будемо вас інформувати! Слідкуйте за нашими новинами!

Бережіть себе та будьте здорові! 🙌

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ 🎉

 

У цей день ми вшановуємо мужність і героїзм захисників нашої держави, військові традиції і перемоги українського народу! Ми щиро дякуємо вам, наші Захисники, за вашу доблесть і відвагу, бажаємо вам здоров’я, натхнення, сил та енергії, благополуччя, затишку у ваших домівках!

Зі святом!!🙌

Вітаємо всіх з Днем знань та початком нового навчального року! Зичимо Вам оптимізму та наснаги.

Викладачам – здібних учнів та нових наукових здобутків.

Студентам – цікавого навчання та успішного засвоєння нових знань.

Привітання від Голови Харківської обласної державної адміністрації О. Кучера

Шановні освітяни, студенти, учні та батьки!

Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, що відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел.

День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше в житті переступає поріг закладів освіти. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує  любити  Україну.

Шановні учні! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їхнє оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Впевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Зростайте здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і жи

ттєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.

Кожен із нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву “школа”. І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадаєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, порадників і наставників – учителів.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання молодого покоління, адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє – завтрашній день  України.

У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, мої юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя. Любіть свій народ, свою землю, готуйтеся стати на ній справжніми  господарями.

З особливим теплом звертаюся до першокурсників. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Шановне студенство! Могутня, процвітаюча держава починається  з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій.  Існує думка, що скільки книг прочитала людина, стільки життів вона прожила. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового 2020/2021 навчального року!

Навчальні заняття для молодших бакалаврів 2-го курсу, бакалаврів 2-4 курсу розпочинаються 01 вересня 2020 року відповідно до розкладу занять (лекції – в режимі онлайн, інші заняття – в аудиторіях з дотриманням всіх протиепідемічних заходів).
У магістрів 2-го курсу з 01 вересня 2020 року розпочинається преддипломна практика.
Представники Української інженерно-педагогічної академії 24 серпня взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Незалежності з нагоди святкування 29-ої річниці Дня Незалежності України.

Відповідно постанови Кабміну адаптивний карантин продовжено до 31 жовтня.

Постановою встановлено, що на період дії карантину забороняється:

– відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 20 осіб; 

– перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих респіраторів або масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

– перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

– самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

Бережіть себе!

Шановні, вступники! 

Повідомляємо, що для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови,  організовано третю сесію. Вона змінили терміни проведення та відбудеться 19 вересня. Відповідно змінюються терміни реєстрації на ЄВІ – з 17 до 25 серпня 2020 року.

Хочемо лише підкреслити основні особливості проведення третьої спеціальної сесії ЄВІ:

 • вона дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього призову;
 • результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт.
 • вона платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти. 
 • реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня.
 • пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові;
 • алгоритм реєстрації на третю сесію буде таким самим, що і на основну сесію (в дистанційному режимі через пересилання електронних скан-копій документів, більш детально дивіться за посиланням http://www.uipa.edu.ua/ua/applicant/abit-news/7321-dodatkov-roz-yasnennya-shchodo-protseduri-reestrats-ji-vstupnik-v-do-mag-straturi-na-ev)

Більш детальні роз’яснення на сайті МОНУ

Наказ МОНУ

Відповідно постанови Кабміну адаптивний карантин продовжено до 31 серпня.

Постановою встановлено, що на період дії карантину забороняється:

– перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих респіраторів або масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

– перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

– самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

– відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні;

– діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

– здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Бережіть себе!

Вже з 24 липня розпочалася основна сесія літньої Вступної кампанії 2020 року, яка, головним чином, буде проходити в серпні.

Ми хотіли лише нагадати про основні дати, які не можна пропустити вступнику, а саме:

1 серпня –  початок реєстрації особистого кабінету (як для бакалавра, так і для магістра);

5-22 серпня – подача електронних заяв на бюджет на магістра;

13-22 серпня – подача електронних заяв на бакалавра.

Більш детально про дати Ви можете знайти на офіційному сайті Міністерством освіти і науки України (далі МОНУ) або додаткових інформаційних сайтах, наприклад, https://osvitoria.media/ru/experience/vstup-2020-pokrokova-instruktsiya-abituriyenta/.

Про особливості подання електронних заяв вступником Ви можете ознайомитесь за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0501-20#n64.

Крім того, МОНУ  та ДП «Інфоресурс» розробляє серію відео-рекомендацій для вступників. Перші з яких, Вам нададуть головну  інформацію про терміни Вступної кампанії, сертифікати та інші додаткові умови за посиланнями:

https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/informacijni-materiali/video-vstup-2020

https://www.facebook.com/Inforesurs/?hc_ref=ART8wA-TuqDz_TZV_vh5CxBZ23auGtxK6PZrpdqB-OmwWsKyauF97O3IAHsBbXlr3TE&fref=nf&hc_location=group

Більш детальну інформацію про Правила прийому до Українській інженерно-педагогічній академії (далі УІПА) Ви можете знайти за посиланням https://drive.google.com/file/d/1M2nZvw8oXvrE1i1n0D6KlugxwqSTcS9l/view.

Для перегляду наявних конкурсних пропозицій, за якими ведеться набір в УІПА Ви можете ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/file/d/1RFsrLmrAz_MtdNrom-Eyra2cKVZ1AikJ/view.

Крім того, для визначення які предмети ЗНО підходять для вступу можете скористатися наступним посиланням https://drive.google.com/file/d/1LxYRrFeQ51Vul6K8b1xqtfey8ckiIUri/view.

Також Ви можете ознайомитись з підготовленими Міністерством освіти і науки України питаннями-відповідями шодо особливостей Вступної кампанії 2020 за посиланням https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/poshireni-zapitannya-vidpovidi-pro-vstup-2020

та інформаційні матеріали за наступним посиланням https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/informacijni-materiali.

Якщо у Вас ще залишилися питання чи потребуєте допомогу в реєстрації електронного кабінету чи подачі заяв, будь-ласка, звертайтеся безпосередньо до наших представників з Приймальної комісії за телефонами: 771-05-45, 731-25-63

Також ми будемо раді Вас прийняти особисто в стінах нашого закладу освіти за адресою м. Харків, вул. Університетська, 27, 3 поверх, кімната 10 в будні дні з 9.00 до 16.00 (не забуваємо взяти з собою захисну маску).

Успіхів та чекаємо Вас в наших стінах Академії!

З 7 по 9 липня на базі Української інженерно-педагогічної академії пройшла І Всеукраїнська міжгалузева літня наукова online-школа з міжнародною участю «Адаптивне управління в освіті: цифрові виклики» громадської організації «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами» , керівником якої є д.пед.н., професор кафедри Педагогіки, методики та менеджменту освіти УІПА Єльникова Галина Василівна.

Організаторами школи виступили: громадська організація «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами», Українська інженерно-педагогічна академія, Бердянський державний педагогічний університет, Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти», Національної академії педагогічних наук України, Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Харківська академія неперервної освіти, Національний центр «Мала академія наук України».

У рамках школи була проведена Міжнародна наукова конференція Бердянського державного педагогічного університету «Сучасна управлінська думка: нові підходи та парадигми», модератором якої виступив Крижко Василь Васильович, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування БДПУ.

Мета проведення Літньої наукової online-школи: обговорення актуальних питань розвитку адаптивних процесів в освіті в умовах цифрових викликів.

Були представлені наукова панель Школи адаптивного управління соціально-педагогічними системами, модератор: Єльникова Галина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, голова Ради Громадської організації «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами», професор Української інженерно-педагогічної академії та Освітній квест ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України «Наукові пошуки та знахідки», модератор: Ануфрієва Оксана Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач аспірантурою та докторантурою ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України (м. Київ).

Ще однією важливою подією Школи було те, що Рішенням колегії Міністерства освіти і науки України журнал «Адаптивне управління: теорія і практика» Серія Педагогіка і Серія Економіка https://amtp.org.ua/ перереєстрований та включений до Переліку електронних наукових фахових видань України (категорія «Б») в галузі педагогічних наук, спеціальності – 011, 012, 013, 014, 015, 016, 231 та в галузі економічних наук, спеціальності – 051, 071, 072, 073, 075, 076, 232, 241, 281, 292. Наказ МОН України від 02.07.2020 № 886. Вітаємо колектив Української інженерно-педагогічної академії як співзасновника та всіх членів Школи з надзвичайним проривом і потужним досягненням.

У роботі Літньої школи взяли участь Міжнародні дослідники з Білоруського державного університету інформатики та радіоелектроніки (Мінськ, Республіка Білорусь), Тракійського Університету (Стара Загора, Болгарія), Політехнічного інституту Порталегре та Лісабонського університету (Портелегре, Португалія), як вільні слухачі були підключені аспіранти Харківського національного економічного університету, які територіально знаходилися в Китаї.

Українські науковці і практики були представлені із Дніпровського, Житомирського, Запорізького, Київського, Миколаївського, Полтавського, Рівненського, Сумського, Тернопільського, Черкаського, Харківського і Херсонського регіонів.

Кількість зареєстрованих учасників досягла понад 70, в он-лайн режимі виступили 37 учасників, працювали як вільні слухачі 40 учасників.

По завершенню Літньої школи всі учасники, які виконали Програму школи, отримають сертифікати.

Матеріали Літньої школи розміщені на сайті Школи  та на Youtube каналі 

Бажаємо подальших успіхів, здоров’я та натхнення організаторам та учасникам Школи.

У Новій Зеландії побудують геотермальну електростанцію потужністю 150 МВт.
Компанія-постачальник електроенергії і газу Нової Зеландії заявила про будівництво геотермальної станції потужністю 150 МВт. Станцію побудує японська компанія Sumitomo Corp на Північному острові поблизу міста Таупо за 25,7 мільйонів доларів США.
Чотири свердловини, пробурені в рамках кампанії, підтвердили потенціал родовища, і компанія вже має еквівалент 75 МВт високотемпературної виробничої рідини.
Японська компанія вибрала новозеландської будівельну компанію “Naylor Love” для складових частин будівництва, а японська Fuji Electric Co Ltd поставить парову турбіну.
Компанія розраховує інвестувати додаткові 600 мільйонів новозеландських доларів в проект.
Кафедра  теплоенергетики та енергозберігаючих технологій вітає з Днем Конституції України
В Україні створили диспетчерський центр для управління «зеленими» станціями потужністю 1,5 ГВт
В Україні створили диспетчерський центр для управління роботою електростанцій на поновлюваних джерелах потужністю 1,5 ГВт.
Проект реалізувала приватна компанія KNESS.
Диспетчерський центр охоплює 95 СЕС загальною потужністю 1,2 ГВт і в більшості випадків взаємодіє з диспетчерами операторів систем розподілу.
«У нас є багато клієнтів, з якими укладені договори на оперативно-диспетчерське обслуговування та управління, відповідно, ми для цього створили власний диспетчерський центр, в якому збираються всі телекомунікаційні дані станцій, – сказав директор з розвитку бізнесу KNESS Євген Дідіченко. – У нас є власна SCADA-система, яка дозволяє і бачити інформацію станції, і управляти її параметрами ».
За його словами, перевагою роботи такого центру є операційна та оперативна ефективність управління станціями. Компанія KNESS також надає послугу по прогнозуванню генерації з досить високою точністю на наступну добу.
«KNESS створив один з великих диспетчерських центрів, який має в управлінні 1,5 ГВт ВДЕ, – повідомив 18 червня директор з управління ОЕС України, головний диспетчер НЕК« Укренерго »Віталій Зайченко. – Залишилося тільки налагодити роботу нашого диспетчерського центру «Укренерго» з ними ».
За його словами, в Європі є багато незалежних диспетчерських центрів, що регулюють роботу електростанцій, що використовують ВДЕ.
З початку весняного навчального семестру і до 19.06.2020 проходило опитування студентів, які навчаються на спеціальностях нашої кафедри. Дякуємо усім студентам, які пройшли опитування, за результатами опитування будуть внесені зміни до навчального процесу. З результатами опитування Ви можете ознайомитись за посиланням:
Шановні студенти, які навчаються за освітніми програмами зі спеціальності 015.06 “Професійна освіта (Електроніка, радіотехніка та телекомунікації)”, запрошуємо Вас пройти анонімне анкетування з якості викладання. Пройти опитування можливо до 19.06.2020. Для проходження опитування перейдіть за посиланням 
Шановні студенти, які навчаються за освітніми програмами зі спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, запрошуємо Вас пройти анонімне анкетування з якості викладання. Пройти опитування можливо до 19.06.2020. Для проходження опитування перейдіть за посиланням 
Шановні студенти, які навчаються за освітніми програмами зі спеціальності 015.14 “Професійна освіта (Нафтогазова справа)”, запрошуємо Вас пройти анонімне анкетування з якості викладання. Пройти опитування можливо до 19.06.2020. Для проходження опитування перейдіть за посиланням 
Шановні студенти, які навчаються за освітніми програмами зі спеціальності 144 “Теплоенергетика”, запрошуємо Вас пройти анонімне анкетування з якості викладання. Пройти опитування можливо до 19.06.2020. Для проходження опитування перейдіть за посиланням 

11 червня в Українській інженерно-педагогічній академії було проведено он-лайн  ІІ тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Вітаємо переможців Олімпіади!

Переможцями IІ туру стали:

Українська мова та література 

– Бабійчук Мирослава

– Ворошилов Кирило

– Цукан Ірина

Математика 

– Бабійчук Мирослава

– Цукан Ірина

У разі виникнення питань щодо правильності та об’єктивності оцінювання виконаних завдань, учасники Олімпіади мають право подавати у письмовій формі заяви до апеляційної комісії та одержувати письмові відповіді (за вимогою учасників) до підбиття остаточних підсумків. Строк подання апеляції – до 17.06.2020. В заяві учасник Олімпіади повинен зазначити причину апеляції.

http://www.uipa.edu.ua/ua/news/7385-poperedn-rezul-tati-perev-rki-rob-t-uchasnik-v-ol-mp-adi

Чергове засідання Вченої ради Української інженерно-педагогічної академії відбулося 4 червня в режимі відеоконференції.

Було розглянуто планові питання роботи Вченої ради академії про результати роботи з реалізації Концепції інтернаціоналізації УІПА, про виконання плану підвищення кваліфікації, про стан виховної роботи в академії в 2019/20 н.р. та ін.

http://www.uipa.edu.ua/ua/news/7379-on-lajn-zas-dannya-vchenoji-radi-u-pa

Для здобувачів денної форми здобуття освіти випускних курсів ступеня бакалавра та першого курсу ступеня магістра, які не мали технічної можливості взяти участь у контрольних заходах в дистанційному (online) режимі,  дозволено провести консультації та відповідні контрольні заходи на території УІПА групами не більше ніж 10 осіб за таким графіком:
02.06.2020 з 10 до 14 години;
05.06.2020 з 10 до 14 години;
11.06.2020 з 10 до 14 години.
При цьому необхідно суворо дотримуватись соціальної дистанції 1,5 м; всі учасники освітнього процесу повинні перебувати у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно.

Більш детальну інформацію можна отримати у деканатах.

 

У період з 10 березня до 30 травня в Українській інженерно-педагогічній академії проводилась Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Переможцями I туру стали:

 

Українська мова та література

 • Бабійчук Мирослава
 • Ворошилов Кирило
 • Кирилова Олена
 • Лошак Неля
 • Самандрос Дмитро
 • Цукан Ірина

Математика

 • Бабійчук Мирослава
 • Лошак Неля
 • Цукан Ірина

Результати

Запрошуємо переможців взяти участь у II турі Олімпіади, який пройде 11 червня в он-лайн-форматі. Посилання будуть надіслані на електронні адреси учасників.

Початок II туру:

Українська мова та література – 13:00

Математика – 15:00

Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ підписаний 4 травня 2020 року. Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації.

Так, для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО).

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Міністерство освіти і науки передбачило для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою (і у зв’язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування). Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

Терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) перенесено. Реєстрація триватиме з 12 травня до 05 червня та відбуватиметься он-лайн. Водночас дати проведення ЄВІ та ЄФВВ залишаються незмінними – 01 та 03 липня відповідно. Дати реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць.

До уваги вступників на магістратуру!

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне  випробування (ЄФВВ) перенесена та триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 р. включно та відбуватиметься повністю онлайн.

Вступникам на магістратуру у терміни  відведені для реєстрації, необхідно надіслати на офіційну електронну скриньку abit@uipa.edu.ua Приймальної комісії Української інженерно-педагогічної академії (далі УІПА) наступний перелік документів:

 • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка  (далі Анкета) (для її завантаження пройдіть за посилання);
 • документ, що посвідчує особу (паспорт);
 • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
 • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3 – 7 розділу III Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за № 875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за № 1146/341117).
 • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО(додаток 3 до Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 квітня 2019 року № 441зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 квітня 2019 року за № 446/33417 (далі – Порядок); У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Подальший етап реєстрації вступника здійснюється відповідальним працівником Приймальної комісії УІПА, який перевіряє представлені документи та надає відповідь про отримання документів та стан прийому документів вступнику на електронну адресу, з якої надійшла інформація. Відповідальним працівником Приймальної комісії УІПА роздруковуються надіслані документи та сформовується особова справа вступника, створюється запит на формування екзаменаційного листка за допомогою спеціального сервісу, здійснюється перевірка відповідності інформації, сформовується екзаменаційний листок, згенеровується реєстраційна картка вступника та повторно звіряється інформація, здійснюється оформлення екзаменаційного листка та відправлення його скан-копії вступнику на зазначену ним електронну адресу в Анкеті.

Вступник, в свою чергу,  має перевірити інформацію, зазначену на скан-копії екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звернутися до Приймальної комісії для з’ясування ситуації.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність у Анкеті. В такому випадку у журналі видачі екзаменаційних листків фіксуються реквізити відповідного поштового відправлення.

Контактні дані Приймальної комісії Української інженерно-педагогічної академії:

Електронна скринька  для надсилання документів: abit@uipa.edu.ua

Телефон для консультацій: 733-78-43 (9.00-17.00 в будні дні)

Адреса: вул. Університетська, 16 (приймальна комісія – корп. №3), м. Харків, Харківська область.

Згідно з рішенням Уряду, загальнонаціональний карантин буде продовжено до 22 травня.

З 11 травня будуть діяти певні послаблюючі карантинні обмеження, але навчальний процес буде й надалі проходити у дистанційному режимі.

Залишайтесь вдома, бережіть себе й слідкуйте за нашими новинами!

Вітаємо здобувачів вищої освіти за освітньою програмою “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, які 12 травня 2020 року успішно склали комплексний кваліфікаційний державний іспит Державній екзаменаційній комісії у складі:
Голова – Фатєєва О.О.;
Члени:
доц. Петров С.В. – перший проректор;
доц. Тарасенко А.І. – в. о. декана факультету ЕЕТ і АЕП;
проф. Канюк Г.І. – зав кафедри ТЕЕТ;
доц. Прокопенко О.О. – доцент кафедри ТЕЕТ;
секретар ДЕК Князєва В.М. – ст. викл. кафедри ТЕЕТ.

11 квітня ми відзначаємо Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. У цей день ми схиляємося перед світлою пам’яттю мільйонів жертв нацизму, безневинно страчених у концентраційних таборах, вшановуємо тих, хто, витримавши неймовірні страждання, зумів вижити.

Жахливим злочином проти людства стало винищення гітлерівцями поневолених народів – масові розстріли на окупованих територіях, насильницьке вивезення до Рейху та планомірне вбивство дорослих і дітей на численних фабриках смерті. Серед них були і наші земляки, закатовані тортурами і непосильною каторжною працею.

Вічна їм пам’ять.

В цей день щиро бажаємо всім, хто пройшов крізь пекло концтаборів, міцного здоров’я на довгі роки, щасття та благополуччя! Низько вклоняємось мужнім людям, які силою духу й вірою у торжество справедливості перемогли саму смерть.

До уваги абітурієнтів! З 25 травня до 9 червня триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року для окремих категорій осіб.

Право на реєстрацію в цей період мають особи, які:

є учасниками антитерористичної операції та/або брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях і не зареєструвалися під час основного періоду реєстрації;

живуть на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь або на території Донецької чи Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень;

за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;

мають проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

Окремо повідомляємо: з огляду на епідеміологічну ситуацію, викликану поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, Міністерство освіти і науки України розглядає можливість уточнення категорій осіб, які можуть реєструватися для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання у додатковий період реєстрації.

Графік додаткової сесії буде оприлюднено до 22 травня.

Бережіть себе, залишайтеся вдома та слідкуйте за нашими новинами!

Звернення ректора УІПА Олени Коваленко

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ, СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ! 

Сьогодні наша країна, як і весь світ, зіткнулася з проблемою, пов’язаною з поширенням коронавірусної інфекції. Звичайно, ця ситуація вплинула на організацію роботи в нашому навчальному закладі. Сьогодні ми працюємо в умовах карантину, але при цьому продовжуємо здійснювати навчальний процес, виконувати наукову та методичну роботу, підтримувати стан своїх об’єктів.

Завдяки тому, що в нашій академії вже кілька років упроваджуються технології дистанційної освіти, ми виявилися підготовленими до роботи в цих складних умовах. Викладачі та студенти академії працюють, застосовуючи методики навчання в режимі он-лайн. Це дозволяє здійснювати консультації, проводити навчальні заняття й контрольні заходи. Таким чином, якість навчального процесу забезпечується на відповідному рівні.

Для працівників, які забезпечують функціонування академії, організовано підвезення до місця роботи. Приміщення, робочі місця підтримуються в стані, що відповідає санітарним нормам, регулярно вживаються заходи профілактики інфікування та поширення коронавірусної інфекції.

Ми дбаємо про кожного. На сьогодні заробітна платня та стипендія виплачені своєчасно та в повному обсязі.

З введенням карантину життя нашої академії не зупинилося. Ректорат, декани, завідувачі кафедр, викладачі та студенти знаходяться на постійному зв’язку. У режимі он-лайн проводяться наради, засідання ректорату та вчених рад. Ми готові вислухати кожного і надати необхідну допомогу. У цей важкий час Ви не самі!

Велика подяка викладачам, співробітникам, студентам за відповідальне та усвідомлене ставлення до ситуації та своїх обов’язків, за розуміння та терпіння, за солідарність і підтримку!

Бережіть себе і своїх рідних, підтримуйте один одного, дотримуйтесь вимог карантину.

Я впевнена, що і цю перешкоду ми здолаємо, бо МИ РАЗОМ!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив, 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

“З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра, 26 березня 2020 року.

Нагадуємо, що з 12 березня 2020 року рішенням Уряду в Україні було запроваджено карантин для усіх закладів освіти.

У відповідь на це рішення МОН рекомендувало закладам освіти:

 • відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо;
 • не направляти здобувачів освіти та співробітників закладів до країн з високим ступенем ризику зараження;
 • інформувати здобувачів освіти та співробітників закладів щодо того, як запобігти поширенню хвороби, та дій у випадку захворювання;
 • розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідеміологічної ситуації;
 • розробити заходи щодо часткового переведення працівників на дистанційну роботу;
 • забезпечити профілактичні заходи, які попередять масове розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій;
 • виділити у гуртожитках закладів профтеху, фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти місця для ізоляції здобувачів освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань;
 • виконувати рішення тимчасових обласних протиепідеміологічних комісій;
 • обмежити проведення запланованих нарад, перевірок, експертиз до нормалізації епідеміологічної ситуації.

МОН також надало роз’яснення, що у зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину педагоги максимально мають бути переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі, при цьому навіть за працівниками, що фактично не виходять на роботу, за законом зберігається середня заробітна плата.

Українська інженерно-педагогічна академія (Харків, Україна) та Університет Бедфордширу (Лутон, Велика Британія) в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council, запрошує викладачів та студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації взяти участь у ІІІ-му конкурсі стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!».

Спеціальна тема 2020 р. – «Креативний бізнес: від ідеї до моделі».

Цього року ми робимо формат конкурсу максимально інтерактивним та спрямованим на досягнення практичного результату. Конкурс проходитиме у декілька етапів. Команди-переможці, номінанти, наставники та навчальні заклади, студенти яких посядуть призові місця, будуть нагоро