previous arrow
next arrow
Slider
     СВЯТО МАГІСТРІВ!!!
     24 грудня магістри нашого факультету разом із магістрами усієї академії приймали привітання та почесні грамоти з нагоди Випуску 2019 року!!! Привітання лунали від проректора з наукової роботи Купріянова Олександра Володимировича та деканів факультетів, а також від почесного викладача нашої академії Маліцького Ігоря Федоровича.
     Викладачі та співробітники нашого факультету щиро вітають усіх випускників 2019 року із достойним завершенням навчання і бажають їм у подальшому житті йти з високо піднятою головою та завжди досягати поставлених цілей!!!
________________________________________________________________________________________
     24 грудня на нашому факультеті на кафедрі Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій відбувся останній у цьому році захист магістерських кваліфікаційних робіт. У цей день свої кваліфікаційні роботи захищали магістри денної форми навчання за освітньою програмою Професійна освіта (Нафтогазова галузь).
     Від щирого серця бажаємо нашим випускникам подальших успіхів у професійному житті!!!
________________________________________________________________________________________
     20 грудня на факультеті відбувся черговий захист магістерських кваліфікаційних робіт. У цей день свої кваліфікаційні роботи захищали магістри заочної форми навчання за освітньою програмою Професійна освіта (Нафтогазова галузь).
     Від щирого серця бажаємо нашим випускникам подальших успіхів у професійному житті!!!
________________________________________________________________________________________
     Захист магістерських кваліфікаційних робіт триває!!!
________________________________________________________________________________________
     З 7 по 11 жовтня 2019 року в Інституті проблем машинобудування імені А.М. Підгорного НАН України та АТ «Турбоатом» відбудеться ХVII міжнародна науково-технічна конференція «Удосконалювання енергоустановок методами математичного і фізичного моделювання», присвячена 85-річчю АТ «Турбоатом».
         08.10.2019 р. викладачі кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій (доцент Нечуйвітер М.М., доцент Мезеря Андрій Юрійович та інші) на чолі з завідувачем кафедри Канюком Генадієм Івановичем прийняли участь у роботі XVII міжнародній науково-технічній конференції (пленарне засідання, доповіді).
_________________________________________________________________
         07.10.2019 р. в рамках проекту з інтернаціоналізації на кафедрах відбулась зустріч з професором В. Ветекампом, на якій професор В. Ветекамп був ознайомлений з  науковими нампрямками досліджень кафедри та побачив матеріально-технічну забеспеченість.
_________________________________________________________________
         04.10.2019 р. відбулось чергове засідання спеціалізованої вченої ради К.64.108.04 за спеціальністю 05.01.02 – стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення, на якому пройшли прилюдні захисти дисертацій Черняк Олени Миколаївни (аспірантка кафедри Охорони праці, стандартизації та сертифікації, керівник доктор, професор Тріщ Роман Миколайович), Князєвої Вікторії Миколаївни (аспірантка кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій, керівник доктор, професор Канюк Генадій Іванович) – на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
Дисертації викликали зацікавлення у науковців, які відзначили актуальність проведених досліджень, вказали на важливість одержаних результатів, але водночас і висловили свої міркування дискусійного характеру.
Вітаємо дівчат та їх керівників із успішним захистом робіт та бажаємо подальшого розвитку, як науковців.
____________________________________________________________________________
         26 вересня 2019 року відбулися тренування з громадської оборони. О 10.15 на території академії пролунало голосове, звукове та кабельне оповіщення про евакуацію. У рамках заходу було проведено евакуацію співробітників та студентів академії. Усі евакуйовані були зосереджені у дворі академії, де вони мали змогу спостерігати імітацію евакуації постраждалого під час пожежі. У ролі постраждалого виступав завідувач лабораторії кафедри теплоенергетики та енергозберігаючих технологій нашого факультету Кругляков Олександр Віталійович. Усі учасники тренувань із зацікавленістю спостерігали як працюють пожежники, як відбувається порятунок постраждалого і як оперативною приїжджають пожежні машини. Іще доброму настрою та активності учасників сприяли гарні погодні умови теплого осіннього четверга.
____________________________________________________________________________
         25 вересня пройшла зустріч представників національної поліції зі студентами першого курсу нашої академії. Першокурсники мали змогу почути, чим займається Національна поліція, її структурні підрозділи та поспілкуватися з поліцейськими.
Кожен з представників поліції презентував роботу свого підрозділу і розповів першокурсникам, які функції та завдання поставлені перед членами Національної поліції. Студенти мали змогу поставити питання поліцейським.
На зустрічі були присутні близько 350 студентів академії, які з перших хвилин проявили активність та дали зрозуміти представникам поліції, що ті мають справу з активної та законопорядною молоддю.
____________________________________________________________________________
         16 вересня 2019 року відбувся виїзний день відкритих дверей у Липецькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, що на Харківщині. В рамках профорієнтаційного заходу викладачі кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів (доцент Гулей Олександр Богданович та доцент Фурсова Тетяна Миколаївна) провели зустріч з учнями 11х класів Липецької ЗОШ ім. П.В. Щепкіна, Веселівської ЗОШ та Циркунівського ліцею. На зустрічі викладачі виступили з цікавою доповіддю про Українську інженерно-педагогічну академію, більш детально зупинилися на спеціальностях кафедри. Учні були зацікавлені, ставили питання та охоче заповнювали анкети.
___________________________________________________________________________
         8.06.2019 бакалаври нашого факультету здали держіспит. Весь колектив енергетичного факультету вітає хлопців та дівчат з закінченням бакалаврату і бажає успіхів у магістратурі. Пишаємося вами!
__________________________________________________________________

         8 червня 2019 року відбулася зустріч випускників-2004 року Української інженерно-педагогічної академії. Студенти группи ДЕМ-С9 (денна форма навчання, електромеханічний факультет, спеціальнiсть Професійна освіта. Автоматизовані системи управління промисловими установками) зібралися разом через 15 років після закінчення альмаматері. Затишний дворик академії та такі знайомі аудиторії навіяли приємні спогади і нагадали про веселі студентськи роки. В аудиторії панувала дружня атмосфера і час пролетів непомітно. У книзі гостей Академії випускники 2004 року залишили слова вдячності керівництву та викладачам академії! Дорогі наші випускники, двері Української інженерно-педагогічної академії завжди відкриті для Вас!

__________________________________________________________________

         У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. Він встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Прийміть найщиріші вітання та побажання здоров’я, щастя та нових наукових досягнень. Вже зовсім поруч той день, коли саме Ви зробите життя на цій планеті хоча б трішечки, але кращим! 23 травня в нашій академії відбулися урочисті збори з нагоди Дня науки! Проректор з наукової роботи Купріянов Олександр Володимирович привітав усіх присутніх із професійним святом. Після чого викладачі та студенти виступили з найкращими науковими доповідями. По закінченню заходу усі науковці (викладачі та студенти) були нагороджені почесними грамотами.

__________________________________________________________________

         22 травня 2019 року в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся щорічний традіційний конкурс самих кмітливих, веселих та винахідливих студентських команд з гучною назвою «Битва факультетів». Команди змагалися у трьох конкурсах. В аудиторії панувала атмосфера позитиву і гумору. Вітаємо з перемогою команду нашого факультету «Загартовані сесією». Молодці!!! Так тримати!!!

__________________________________________________________________

24 квiтня 2019 року декан факультету ЕЕТ та АЕП Антоненко Наталі Сергіївна мала доповідь на нараді керівників закладів освіти міста. Доповідь була присвячена вступній кампанії у 2019 році. Декан повідомила керівників про можливість випускникам 2019 року вступити до Української інженерно-педагогічної академії для здобуття вищої освіти за освітнім ступенем молодший бакалавр. Керівництво академії висловлює подяку за таку можливість Департаменту освіти Харківської міської ради.

____________________________________________________________

         17.04.2019 декан факультету ЕЕТ i АЕП доц. Антоненко Н.С. i доц. кафедри ТЕ та ЕТ Прокопенко О.О. провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів Краснокутської гімназії, розповіли про спеціальності, за якими проводять підготовку в УІПА і запросили до вступу в академію.

____________________________________________________________

         15.04.2019 декан факультету ЕЕТ i АЕП доц. Антоненко Н.С. i доц. кафедри ТЕ та ЕТ Прокопенко О.О. провели роботу по новому прийому у Харкiвському державному полiтехнiчному коледжі. Студенти спец. «Монтаж, обслуговування устаткування i систем газопостачання» написали вступний фаховий iспит для вступу на третiй курс УIПА, спец. «Профосвiта (Нафтогазова справа)».

____________________________________________________________

         29.03.2019 декан факультету ЕЕТ i АЕП доц. Антоненко Н.С. та доц. кафедри ТЕ та ЕТ Прокопенко О.О. провели профорієнтаційну роботу з випускниками та студентами Лисичанського промислово—технологічного коледжу та організували з ними написання пробного випробування для вступу на третій курс УІПА за спеціальністю «Профосвіта (Нафтогазова справа)».

__________________________________________________________________

         12.03.2019. Декан факультету ЕЕТ і АЕП Антоненко Н.С. та доцент кафедри ТЕЕТ Прокопенко О.О. відвідали енергетичний ліцей у смт Слобожанське та провели профорієнтаційну роботу з його випускниками.

_________________________________________________________________________________________

         В Українській інженерно-педагогічній академії буде проведено Всеукраїнську олімпіаду згідно з умовами прийому України на 2019 р. та положенням МОН про Всеукраїнські олімпіади вищих навчальних закладів з професійної орієнтації вступників на основі ПЗСО, учасники якої зможуть отримати додаткові бали до одного з сертифікатів ЗНО.

         Олімпіада проводиться з української мови і літератури, математики та фізики.

         Для участі в Олімпіаді необхідно:

 • Зареєструватися на сайті УІПА за посиланням 
 • Взяти участь у І турі (дистанційному) з 11.03.2019 р. до 30.04.2019 р. і набрати не менше 75% балів.
 • Взяти участь у ІІ турі Олімпіади (очному) 11.05.2019 р. і набрати не менше 90% балів.

         Учасникам очного туру Олімпіади нараховуються від 1 до 20 додаткових балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, фізики або математики при розрахунку конкурсного бала в УІПА, але не вище 200 балів за предмет – це більше шансів вступити на бюджет.

        Бали додаються при вступі на наступні спеціальності:

 • 015.02 Професійна освіта (Видавничо-поліграфічна справа)
 • 015.06 Професійна освіта (Електроніка, радіотехніка та телекомунікації)
 • 015.07 Професійна освіта (Електротехніка та електромеханіка)
 • 015.08 Професійна освіта (Енергетика)
 • 015.09 Професійна освіта (Зварювання)
 • 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології)
 • 015.11 Професійна освіта (Машинобудування)
 • 015.13 Професійна освіта (Метрологія, стандартизація та сертифікація)
 • 015.14 Професійна освіта (Нафтогазова справа)
 • 015.15 Професійна освіта (Охорона праці)
 • 015.17 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)
 • 015.20 Професійна освіта (Транспорт)
 • 015.21 Професійна освіта (Харчові технології)
 • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
 • 144 Теплоенергетика
 • 151 Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології
 • 161 Хімічні технології та інженерія (м. Бахмут)
 • 182 Технології легкої промисловості

____________________________________________________________________________

На кафедрі теплоенергетики та енергозберігаючих технологій 5 грудня стартував захист кваліфікаційних магістерських робіт!

Колектив кафедри і факультету вітає наших магістрів з успішним захистом і бажає успіхів у їх подальших починаннях !!!

____________________________________________________________________________

28 листопада 2018 року кафедра теплоенергетики та енергозберігаючий технологій зустрічала гостей з Зміївського професійного енергетичного ліцею.

Зустріч проходила в форматі профорієнтаційного заходу. Перед випускниками ліцею (майбутніми студентами нашої академії) виступили декан факультету Антоненко Наталія Сергіївна і завідувач кафедри теплоенергетики Канюк Геннадій Іванович. Для абітурієнтів була проведена екскурсія по спеціалізованим лабораторіям кафедри.
Випускники отримали детальну інформацію про нашу академію, а токож про правилах прийому до нашого ВНЗ у 2019 році.

30 вересня 2018 року на стадіоні ХНУРЕ відбулася виставка “TECHNO-день”. Студенти нашого факультету відвідали дану виставку і отримали масу вражень.

IMG-9084IMG-9085IMG-9086IMG-9087IMG-9088IMG-9089IMG-9090IMG-9091IMG-9092IMG-9093

10 жовтня 2018 року відбулося виїзне профорієнтаційний захід для випускників Роганського аграрного ліцею і Роганської гімназії. Випускники отримали детальну інформацію про нашу академії і правилах прийому до ВНЗ в 2019 році

IMG-9081IMG-9082IMG-9083

14.10.2018 р викладачі та співробітники нашого факультету спільно з керівництвом академії та викладачами інших факультетів взяли участь в урочистому заході, який було присвячено дню захисника України і Дня Українського козацтва.

IMG-9080IMG-9079IMG-9078

17.10.2018 р для студентів нашого факультету представниками Харківських теплових мереж була організована захоплююча і вкрай пізнавальна екскурсія. Наші студенти відвідали ТЕЦ3, Харківські теплові мережі і Салтівську котельню. Під час екскурсії перед студентами виступали керівники даних підприємств. Після чого студентам презентували “святая святих” даних підприємств.

IMG-9058IMG-9059IMG-9060IMG-9062IMG-9063IMG-9065IMG-9047IMG-9071IMG-9068IMG-9072IMG-9076 IMG-9077

19.10.2018 р Спільно з культурним центром нашої академії відбулася ознайомча екскурсія на базу МНС. Студенти нашого факультету разом з деканом взяли активну участь в даному заході. Гарний настрій, грамотою та кубки були гідною нагородою для наших студентів.

IMG-9057IMG-9056IMG-9055IMG-9054IMG-9051IMG-9055

Декан факультету ЕЕТ і АЕП Анионенко Н.С. і доц. каф. ТЕЕТ Прокопенко О.О. провели профорієнтаційну роботу з випускниками Зміівського енергетичного ліцею, слобожанського ліцею номер 1, слобожанськоі гімназії номер 2 та лиманськоі ЗОШ.

D1C5A7AD-FD5A-4524-950E-0D73F693D212

21.06.17 студенти, які навчаються за напрямком підготовки 6.050601 «Теплоенергетика» на кафедрі Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій факультету ЕЕТ та АЕП, відвідали з навчальною та профорієнтаційною екскурсією Зміївську ТЕС у смт Слобожанське Харківської області, в рамках вивчення спеціальних фахових дисциплін: «Парові і газові турбіни та комбіновані енергетичні установки» (викладач – доц.каф. ТЕ та ЕТ Фурсова Т.М.) та «Паливо, топки та парові котли ТЕС і АЕС» (викладач – доц. каф. ТЕ та ЕТ Гулей О.Б.).

P.S. Поїздка мала особливий інтерес, тому що Зміївська ТЕС переходить на нові марки вугілля, що вимагає змін у технологічних процесах.

IMG_0122 WP_20170621_09_45_58_Pro WP_20170621_09_46_38_Pro WP_20170621_10_19_40_Pro

20.10.17. студенти 3 курсу факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів відвідали виставку «КИП. Электроника. Энергетика – 2017» разом з доцентом кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Фурсовою Т.М. (куратор групи ДЕА-Т15) для знайомства з перспективними напрямками зі спеціальних дисциплін кафедри: «Автоматизовані системи управління технологічними процесами», «Технічна діагностика», «Енерго- та ресурсозбереження» та ін.

Виставка проходила у виставочному центрі «Радмір Експохолл» і знайомила фахівців з останніми досягненнями в галузях Енергетики, Енергозбереження, Контрольно-вимірювальних пристроїв, Автоматизації, Електроніки, Зв’язку, Електротехніки і т.п.

WP_20171020_14_24_51_Pro WP_20171020_14_27_41_Pro WP_20171020_14_29_12_Pro WP_20171020_14_30_46_Pro WP_20171020_14_32_24_Pro WP_20171020_14_32_48_Pro

Колектив каф. ТЕ та ЕТ серцево

Вітає зав. каф. професора

Канюка Геннадія Івановича

З 60-річчям !!!!!

Від щирого серця бажаємо Вам, Геннадій Іванович, богатирського здоров’я, стійкості, витримки, удачі в справах і особистому житті, відданих друзів, поважаючих співробітників.

Ювілей у Вас солідний

Вам сьогодні -60

Але по Вам зовсім не видно

Так само Ваш запалу полон погляд!

З ювілеєм! З Днем народження!

Бадьорість духу не втрачати,

У постійному бути русі

Не хворіти, не тужити.

Будьте молоді душею

Ви на довгі роки,

Ніколи не сумуйте,

Будьте щасливі завжди!

IaoT77272xw

Студенти енергетичного факультету завершили свій переможний “турне” по підсумковим конференцій Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт на мажорній ноті. Цього разу нам вдалося досягти 100% -го результату в Криворізькому національному університеті в секції “Гірська електротехніка та електромеханіка” Іщенко Вікторія, Бондаренко Юрій і Бакунець Владислав отримали призові 2-е і два 3-х місця відповідно. Вітаємо наших лідерів наукових досліджень і бажаємо подальших творчих успіхів!

9BTr1C_YY4gQWGKqdoNtYc9lp3K6Q7TUkPq4ZpNgHg-0

Студенти енергофакультета продовжують “збирати” призові місця на конкурсах студентських наукових робіт. Цього разу ми домоглися високих результатів у Кременчуцькому національному технічному університеті ім. М. Остроградського. У цікавому та напруженому змаганні наші хлопці зайняли почесне 2-е місце в секції “Електричні машини і апарати”.

Hnn2mLVY0Lw IjaQffuaOug raLa5mP16Hw v_IQZpmMlfk

З 12 по 15 березня в Дніпровському технічному університеті м Кам’янське (Дніпродзержинськ) пройшов 2 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з електротехніки та електромеханіки. Нашу команду гідно представляли студенти енергетичного факультету Іщенко Вікторія, Поздняков Євген і Шибецька Дмитро. За результатами нелегкій боротьби з представниками провідних технічних ВНЗ України наші хлопці заслужено отримали два призових місця (2-е і 3-е місце) і були нагороджені дипломами та почесними грамотами. Цей успіх в черговий раз підтверджує високий рівень інженерної підготовки на випускаючих кафедрах факультету.

F9KDj5kTRbo p_rzohplFT0 RLDsUrKGhKU xlqKPmKii9Y

Шановні абітурієнти енергетичного факультету УІПА! Нагадуємо про те, що в понеділок, 6 лютого стартує реєстрація на зовнішнє незалежне тестування. Перелік необхідних тестів, для вступу на спеціальності енергетичного факультету УІПА додається

oU0LGXc7AfI

Декан факультету Антоненко Н.С. і доц. кафедри ТЕ та ЕТ Прокопенко О.О. Провели профорієнтаційну роботу в м. Дергачі.

Zin_Z0i6TIU M8VlfSr6hSM Imu1yZoQgM4 g5SyKmx0McQ EB7vO9A_4OA 48XsRJ8NncY

Відвідування театру ім. Т. Г. Шевченка

21.10.16 студенти груп ДЕА-Т15 і ДЕА-ПОЕм15приск разом з куратором – доц. каф. ТЕ і ЕТ Фурсовою Т. М. дивились комедію «Приборкання норовливої» великого англійського драматурга і поета Вільяма Шекспіра в театрі ім. Т.Г. Шевченко. Веселий і легкий сюжет на вічні теми разом з прекрасною грою акторів подарував масу позитивних емоцій і вражень. Студенти вдячні профкому Академії за представлену можливість.

fUHpaqGwq_g RVYLWfiYqtw V4Vt-GGs0oU

помощь госпиталю 2помощь госпиталю1

Передача гуманітарної допомоги Харківському військовому шпиталю

До Дня захистника України (14.10.16) викладачі і студенти факультету провели доброчинну акцію по збору гуманітарної допомоги для поранених бійців.

Всі зібрані речі представники студентського сенату факультету (Альбовский Дмитро, ДЕА-ПОЕн13, Федоров Денис, ДЕА-Т15, Бивальцев Сергій, ДЕА-Т13) і волонтери «Volunteer corps UEPA» передали Харківському військовому шпиталю.

WP_20160924_17_32_26_Pro WP_20160924_17_33_42_Pro WP_20160924_17_40_34_Pro WP_20160924_17_40_51_Pro WP_20160924_17_41_07_Pro WP_20160924_17_46_20_Pro

24.09.16 студенты группы ДЕА-ПОНс15 (куратор – Прокопенко Е.А.) и ДЕА-ПОЕм15приск (куратор – Фурсова Т.Н.) посетили с экскурсией Анатомический музей в городе Харькове. Ребята познакомились с экспонатами музея, а также увидели, какое вредное влияние оказывает употребление алкоголя, табака и наркотиков на организм человека.

IMG_9714 IMG_9717 IMG_9736 IMG_9748 IMG_9800

15.09.16 для першокурсників Української інженерно-педагогічної академії відбулось щорічне свято спорту “День здоров’я”. Факультет Енергетики,енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів гідно представили групи ДЕА-ПО16-1,2, ДЕА-ПО16пр, ДЕА-Т16.Студенти взяли участь у багатьох змаганнях та іграх,посівши призові місця. Наприкінці спортивного заходу всіх першокурсників пригощали польовою кашею тасолодким чаєм.

iohO5CyGdqE QJtIxsE3saw rjXTDtJUxGM VaRoJLgQ1DY vEm1amN2I3g XyakTTHtyPY

Студент – волонтер групи ДЕА-Т15 Федоров Денис прийняв участь у профілактичний квесті в рамках міської акції «Молодь за здоровий спосіб життя», який відбувся 15 вересня 2016 р.

Квест пройшов в тренінговому центрі Головного управління Національної поліції в Харківській області. В ході заходу команди підлітків разом з волонтерами благодійного фонду «Благо»в ігровій формі змагалися в знаннях з профілактики ВІЛ, наркоманії, права і законодавства, виконували фізичні вправи, стріляли з лука, долали смугу перешкод.

Головна мета акції – це профілактика негативних явищ серед дітей та молоді, що в даний час має особливу значимість і вимагає підвищеної уваги.

Також всі бажаючі мали можливість безкоштовно і анонімно пройти тест на ВІЛ, отримати консультацію лікаря, поспілкуватися з патрульними поліцейськими, оглянути нові патрульні машини, побачити показові виступи кінологів та спеціального підрозділу поліції по звільненню заручників.

IMG_1478 (1) IMG_1826 (3) Scan3

06 квітня 2016 року студент групи ДЕА-ПОЕН14приск Носарев Кирил Олександрович посів III місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Двигуни та енергетичні установки»» (секція за науковим напрямком«Конструкція і міцність»).

Науковий керівник – к.тех.н., доцент кафедри теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Фурсова Тетяна Миколаївна

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

lhORi0ET6Z0[1] 8_KogX36xrw[1] 127419f09792e1d5b36bf7bbc4720ddc e327cd799fb72e3c5a55e766bc2257b1 R4VFmxnFn5s[1]

05 квітня 2016 р. був проведений конкурс студентських команд КВК «Битва факультетів», в якому взяли участь 6 команд. Змагалися вони у двох номінаціях: «Вітання» та «5 жартів про».

Наш факультет був гідно представлений хлопцями з ДЕА-Т15 та дівчатами з ДЕА-ПОНс15.

ahiplTGqtww[1] kVoh2hS1kgw[1] lhORi0ET6Z0[1]

07 квітня 2016 р. в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся конкурс агітбригад факультетів. Команда факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів посіла почесне 2 місце